Upozornění: V pátek 29.9. bude výdejní místo UZAVŘENO. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
Doprava ZDARMA při objedávce nad 500 Kč. Registrujte se do eshopu a získejte navíc 10% slevu na vše. 

Ceny se zobrazí po přihlášení.

Jarní úklid v souladu s přírodou

12.04.2022Všechny novinky

Jarní úklid v souladu s přírodou

Jaro zase začíná přebírat vládu nad končící zimou, příroda se obnovuje a je konečně čistá bez zabahněných cest. Většina z nás se také proto více snaží o to, aby i domácnost byla pěkně čistá, hlavně z důvodu, aby se po zimě vyčistily všechny kouty a místa, do kterých se nám v zimě nechtělo. Působí na nás sluníčko a jarní teplejší vzduch, a proto chceme mít svěží prostředí i doma.

Jarní úklid v souladu s přírodou

Jak s jarním úklidem začít?

Můžeme začít úklidem všech odložených věcí, aby se dalo dobře dostat do všech potřebných znečištěných míst. Pokud chceme být v souladu s přírodou i při úklidu a nechceme používat tvrdou chemii, můžeme zkusit přírodní čističe CLEANEE ECO. Kromě toho, že mají 100% přírodní složení, všechny jsou v recyklovatelných láhvích a jsou vyrobené v České republice. Českou kvalitu dokládá i značka Český výrobek.

Jarní úklid mytí oken přírodní cestou

Na co rozhodně nezapomenout je mytí oken

Při jarním úklidu nesmíme vynechat okna. CLEANEE ECO čistič na OKNA nejen čistí, ale i leští, takže pokud nejsou okna situovaná vyloženě do hlavní silnice, kde je vrstva nečistot příliš silná a je nutné je předem umýt a pak leštit, u běžně znečištěných oken po zimě stačí nastříkat, nechat chvilku působit a setřít. A přitom nebo poté stejným přípravkem okna vyleštit. Důležité je leštit čistým hadříkem, který se opět vypere, a šetří se tak životní prostředí i peněženka. Kromě oken lze takto vyleštit všechny skleněné a lesklé plochy v domácnosti. Nezapomeneme také na dveře a na kliky. Na těch se usazuje nejen prach, ale i mikroorganismy. Díky dlouhodobému účinku veškerých čističů CLEANEE ECO lze dosáhnout hygienické čistoty. Na površích zůstane neviditelná ochranná vrstva, která chrání před ulpíváním nežádoucí kontaminace.

Vyčistěte ekologicky všechny povrchy v domácnosti

Když jsou okna hotová, budou se hodit další čističe na konkrétní povrchy, jako jsou všechny plochy v kuchyni včetně nádobí, které jsou vhodné i k hygienickému čistění ovoce či masa. Na další místnosti v domácnosti např. hygienický Čistič na koupelny, hygienický čistič WC s aktivní pěnou nebo čističe na hračky a dětské vybavení. V neposlední řadě Odstraňovač skvrn a zápachu po domácích mazlíčcích. Všechny prostředky jsou čistě přírodní a zaručují hygienickou čistotu a bezpečí i pro nejmenší. Pokud ale preferujete jeden produkt na všechno, takzvaně „all in one“, ideální je UNIVERZÁLNÍ čistič CLEANEE ECO, který je k dostání v neutrálním provedení bez vůně nebo v několika ovoněných variantách. Díky bezpečnému přírodnímu složení ho můžete použít nejen k čištění, ale po odklopení zpěňovací mřížky i jako přírodní osvěžovač vzduchu a odstraňovač nepříjemného zápachu (nejen na WC). Čistě přírodní esenciální oleje dávají vůni našemu UNIVERZÁLU, který je k dispozici v provedení POMERANČ, GREP, CITRONOVÁ TRÁVA, LEVANDULE a ROZMARÝN. Univerzální čistič lze použít na veškeré povrchy, je bezpečný k pokožce i k přírodě, hodí se i jako osvěžovač vzduchu a je rozložitelný v přírodě. Ideální produkt do každé domácnosti.

Proč používat k úklidu právě produkty CLEANEE ECO?

Vyvíjíme produkty tak, aby byly co nejblíže k člověku i k přírodě a k tomu účinné stejně jako chemické přípravky, ovšem BEZ přídavku nebezpečné chemie.

Jarní úklid v souladu s přírodou - bude vás bavit

 

CLEANEE. Měníme svět čistění.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies