Registrujte se a automaticky budete mít 10% slevu na vše. Doprava ZDARMA při objednávce nad 1000 Kč.  

CLEANEE, vyrobeno s láskou k přírodě

Vytvořeno19.02.2021

Za prémiovou přírodní eko drogerií značky CLEANEE stojí rodinná česko-slovenská společnost ISOKOR Bohemia, která se dlouhodobě věnuje výzkumu a zpracování přírodních olejů s cílem nabídnout vysoce kvalitní, účinné, a přitom čisté produkty v bio kvalitě bez škodlivých chemikálií.

Cílem výzkumu je vliv výsledných směsí na patogenní mikroorganismy, na zdraví a dlouhověkost buněk, jejich interakci s imunitním systémem a schopností regenerace organismu. Na testování produktů spolupracuje s výzkumnými ústavy, mikrobiology, lékaři a lékárníky. Vychází z principů kvantové mechaniky, poznatků z mikrobiologie, neuropatie, fytoterapie a východní medicíny. Spoluzakladatel společnosti Jaroslav Stráňavský se v roce 2020 stal díky výsledkům svého výzkumu členem České lékařské společnosti v sekci mikrobiologie.

Obchodně-marketingové aktivity doma i v zahraničí vede spoluzakladatel Mauricio Espinosa, jehož cílem je změnit zastaralý a stále zažitý pohled na čištění. U produktů CLEANEE je kladen důraz na vysokou čisticí účinnost, při které však nejsou potřebné škodlivé chemikálie, a zároveň na přijatelnou cenu pro domácnosti i firmy. Právě proto v roce 2019 vznikla na podnět odběratelů nová značka CLEANEE, která je výsledkem nejnovějších výzkumů a speciálních potřeb firem, které kromě vlastního používání produktů také neustále testují jejich vlastnosti v praxi.

Čisticí prostředky a kosmetika CLEANEE obsahují výlučně přírodní extrakty z rostlin, organické za studena lisované oleje, esenciální oleje a přírodní soli. Unikátnost produktů spočívá nejen v kvalitě vstupních surovin, ale zejména v jejich následném zpracování, které je předmětem výroby světově jedinečného know-how. ISOKOR Bohemia si důsledně vybírá své dodavatele a v maximální možné míře dohlíží na výrobní procesy bezodpadové výroby.

Produkty CLEANEE neobsahují žádné složky, které mají negativní dopad na lidské zdraví a životní prostředí. Zdraví a bezpečnost produktů je pro ISOKOR Bohemia na prvním místě, a proto v přírodních čisticích prostředcích a kosmetických produktech nenajdete mýdlové ořechy, palmový olej, ropné látky, syntetické parfémy a barviva, sulfáty, nitráty, amoniak, chlór, methylchloroisothiazolinon, methylisothiazolinon (konzervanty způsobující kožní podráždění), ftaláty, triclosan (konzervanty na bázi parabenů), zahušťovadla PEG 150 nebo kokamidopropylbetain, TEA (triethonalomine), DEA (diethonalomin) nebo konzervant phenoxyethanol.

Produkty CLEANEE ECO jsou oblíbené v každé domácnosti a firmě, která potřebuje vysokou účinnost produktů a zároveň si uvědomuje svou odpovědnost za ochranu zdraví, přírody, zdrojů pitné a podzemní vody. Samozřejmostí je, že žádné produkty CLEANEE nejsou testovány na zvířatech a jejich složení je vhodné i pro vegany.

 

CLEANEE. We change the way you clean.


Máte zájem o velkoobchodní spolupráci?

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies