Jak na ekologické praní prádla?

11.11.2022Všechny novinky

CLEANEE EKO Prací gel na barevné prádloCLEANEE EKO Prací gel - novinka

Novinkou mezi pracími gely CLEANEE je EKO Prací gel na barevné prádlo, se kterým můžete účinně prát i při nízkých teplotách. Neustále společně s Vámi, našimi zákazníky, pracujeme na zlepšování a zkvalitňování našich produktů, proto jsme vylepšili složení, které je teď koncentrovanější, účinnější, gelovější a voňavější. Praní s naším novým EKO Pracím gelem, který má 92,5 % přírodních složek, bude dělat radost Vám i přírodě. Naším posláním je vyrábět bezpečné a ekologické produkty, jejichž účinnost je na úrovni chemických alternativ. Prací gel je účinný i na odolné skvrny a šetrný i k té nejcitlivější pokožce. Dermatologicky testováno. Všechny naše eko produkty jsou ryze české výroby a díky našim unikátním technologiím je lze používat i v domácnostech s čističkou odpadních vod a domácími septiky.

Perte ekologicky

K ekologickému praní ale nestačí pouze používat ekologické a přírodní prací prostředky. Důležité je také spotřebovat co nejméně vody a méně elektrické energie. Začněte tím, že nebudete prát v poloprázdné pračce. Vždy se snažte počkat, až bude bubem pračky plný, tím se využije všechna potřebná voda. Pokud máte chytrou pračku, poradí si s tím sama. Dále se snažte prádlo třídit tak, abyste zbytečně neprali na vyšší teploty. Slabě znečištěné prádlo perte na nízké teploty. U většiny materiálů stačí 20 °C. Více znečištěné prádlo pak vyperte dohromady na vyšší teplotu, ale volte EKO program, který je většinou delší, ale díky tomu za nižší cenu dosáhne teplot, které potřebujete, s nižší spotřebou energie. Ručníky je ideální prát na vyšší teploty (60 °C i víc), kterých lze také dosáhnout tím, že budete prát na EKO úsporný prací program. Současná situace k ekologickému praní vybízí, tak proč to nezkusit právě teď? Můžete začít tím, že vyzkoušíte ekologický prací gel, který je nyní za skvělou cenu.

Dávkování pracího gelu

CLEANEE EKO Prací gel má podobné dávkování jako běžné prací gely. K odměření můžete požívat uzávěr, který má objem 40 ml. Naše doporučené dávkování na 40 ml začíná, ale můžete použít i menší množství. Záleží na míře znečištění prádla a také na jeho množství. Díky správnému dávkování dosáhnete potřebné účinnosti při praní a můžete mít čisté svědomí, že neznečišťujete přírodu a naše životní prostředí, které máme jen jedno. Když si ho budeme neustále ničit, bude se nám těžko dařit tuto situaci napravit. Proto mysleme na budoucnost nás i našich dětí.

EKO prací gel - ekologický se sníženou kožní dráždivostí

Skvělá cena

Pro období do konce roku 2022 CLEANEE EKO Prací gel prodáváme za zaváděcí cenu 159 Kč za 1,5L (místo 199 Kč) a 519 Kč za 5L (místo 649 Kč).
Proto je ideální vyžít tuto akci a novinku vyzkoušet.

CLEANEE EKO Prací gel

Na co se můžete dále těšit?

CLEANEE EKO Prací gel na barevné prádlo v novém provedení je prvním produktem v řadě účinných ekologických výrobků, které aktuálně připravujeme. V dohledné době budete moci vyzkoušet také EKO prací gel univerzální, EKO prací gel na dětské či černé prádlo, čtyři druhy EKO aviváží, a dále též ekologické přípravky do myčky nádobí. Doporučujeme sledovat náš Facebook či Instagram, kde o všech novinkách pravidelně informujeme.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies