Doprava ZDARMA při objednávce nad 1000 Kč. Registrujte se a dostanete 10% slevu.

Jak na ekologické praní prádla?

12.04.2023Všechny novinky

CLEANEE EKO PraníCLEANEE EKO Prací gel - novinka

Jedním z našich nejoblíbenějších produktů se stal CLEANEE je EKO Prací gel na barevné prádlo, se kterým můžete účinně prát i při nízkých teplotách. Neustále společně s Vámi, našimi zákazníky, pracujeme na zlepšování a zkvalitňování našich produktů, proto jsme vylepšili složení, které je teď koncentrovanější, účinnější, gelovější a voňavější. Praní s naším novým EKO Pracím gelem, který má 92,5 % přírodních složek, bude dělat radost Vám i přírodě. Naším posláním je vyrábět bezpečné a ekologické produkty, jejichž účinnost je na úrovni chemických alternativ. Prací gel je účinný i na odolné skvrny a šetrný i k té nejcitlivější pokožce. Dermatologicky testováno. Všechny naše eko produkty jsou ryze české výroby a díky našim unikátním technologiím je lze používat i v domácnostech s čističkou odpadních vod a domácími septiky.

Perte ekologicky

K ekologickému praní ale nestačí pouze používat ekologické a přírodní prací prostředky. Důležité je také spotřebovat co nejméně vody a méně elektrické energie. Začněte tím, že nebudete prát v poloprázdné pračce. Vždy se snažte počkat, až bude bubem pračky plný, tím se využije všechna potřebná voda. Pokud máte chytrou pračku, poradí si s tím sama. Dále se snažte prádlo třídit tak, abyste zbytečně neprali na vyšší teploty. Slabě znečištěné prádlo perte na nízké teploty. U většiny materiálů stačí 20 °C. Více znečištěné prádlo pak vyperte dohromady na vyšší teplotu, ale volte EKO program, který je většinou delší, ale díky tomu za nižší cenu dosáhne teplot, které potřebujete, s nižší spotřebou energie. Ručníky je ideální prát na vyšší teploty (60 °C i víc), kterých lze také dosáhnout tím, že budete prát na EKO úsporný prací program. Současná situace k ekologickému praní vybízí, tak proč to nezkusit právě teď? Můžete začít tím, že vyzkoušíte ekologický prací gel CLEANEE.

Dávkování pracího gelu

CLEANEE EKO Prací gel má podobné dávkování jako běžné prací gely. K odměření můžete požívat uzávěr, který má objem 40 ml. Naše doporučené dávkování na 40 ml začíná, ale můžete použít i menší množství. Záleží na míře znečištění prádla a také na jeho množství. Díky správnému dávkování dosáhnete potřebné účinnosti při praní a můžete mít čisté svědomí, že neznečišťujete přírodu a naše životní prostředí, které máme jen jedno. Když si ho budeme neustále ničit, bude se nám těžko dařit tuto situaci napravit. Proto mysleme na budoucnost nás i našich dětí.

EKO prací gel - ekologický se sníženou kožní dráždivostí

Vyžijte výhodnější cenu pracího gelu v balíčku

 

EKO praní - výhodná sada s dopravou zdarma Testovací sada CLEANEE za výhodnější cenu Výhodný balíček CLEANEE EKO domácnost

Další produkty z řady ECO Wash

EKO Prací gel na dětské prádlo se stal velmi oblíbeným nejen mezi maminkami. Využívají i ho i lidé s citlivější kůží. Zatím posledním produktem z řady ECO Wash je EKO Aviváž se svěží vůní jemný balzám. Provoní vaše prádlo, které bude také krásně jemné.

Produkty z řady ECO Wash jsou ekologické a vhodné pro vypouštění do domácích čističek a septiků. Využijí ho domácnosti, firmy, restaurace i hotely, které se nachází v chráněné krajinné oblasti, kde se nesmí používat prací a mycí prostředky z tvrdé chemie. Pro využití v horských a jiných přírodních oblastech jsou produkty CLEANEE EKO nejen bezpečné, ale i účinné. Proto ekologické nejen pro Váš dobrý pocit.

Na co se můžete dále těšit?

Kromě výše uvedených produktů z řady ECO Wash se můžete těšit i na další. V dohledné době budete moci vyzkoušet také EKO prací gel univerzální, EKO prací gel na černé prádlodalší tři druhy EKO aviváží, a dále též ekologické přípravky do myčky nádobí. Doporučujeme sledovat náš Facebook či Instagram, kde o všech novinkách pravidelně informujeme.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies