Registrujte se a automaticky budete mít 10% slevu na vše. Doprava ZDARMA při objednávce nad 1000 Kč.  

Náhradní plnění

Náhradní plnění

Při výrobě produktů spojilo CLEANEE své síly se sociálním podnikem Pro-Charitu a společně tak pomáháme vytvářet důstojné pracovní příležitosti pro zdravotně postižené. Společně vyrábíme produkt vynikající svými čisticími vlastnostmi, šetrností k přírodě i kompatibilitou s podmínkami ESG.

FÉROVÉ NÁHRADNÍ PLNĚNÍ poskytujeme v rámci prodeje výrobků CLEANEE zdarma, ve smyslu §81 odst. 2 písm. b) zákona o zaměstnanosti ve spolupráci s partnerem, spol. Pro-Charitu s.r.o., jehož celkový počet zaměstnanců z cílové skupiny osob se zdravotním postižením aktuálně tvoří kvótu náhradního plnění ve výši více než 79 mil. Kč.

Využitím nákupu zboží v náhradním plnění ušetříte minimálně 36 % oproti běžným cenám a nebudete muset odvádět peníze do státního rozpočtu.

Jak s náhradním plněním ušetříte? Náhradní plnění s CLEANEE - ušetřete až 36%

Pro detailní informace nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: obchod@cleanee.cz nebo pomocí formuláře a my se ozveme vám!

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies