Doprava ZDARMA při objednávce nad 1000 Kč. Registrujte se a dostanete 10% slevu.

Novinky z CLEANEE. Vyhráli jsme cenu ESG2023!

04.10.2023Všechny novinky

Vyhráli jsme cenu ESG2023

Jako český výrobce přírodních prostředků CLEANEE jsme se nedávno stali hrdými vítězi ceny ESG2023. Nadační fond společenské odpovědnosti FONTE VITAE udělil v září roku 2023 výroční ceny ESG za významné počiny v jednotlivých kategoriích – environmentální, sociální, řízení a management a mimořádný přínos.

Za společnost CLEANEE s.r.o. cenu převzal CEO společnosti pan Mauricio Espinosa.Mauricio Espinosa - CEO společnosti CLEANEE s cenou ESG2023

Moc za toto ocenění děkujeme!

Rádi bychom pomohli i vaší firmě v rámci ESG.

Díky našim přírodním čističům a pracím prostředkům CLEANEE ECO, které vyrábíme ve spolupráci se sociálním podnikem Pro-Charitu si můžete zvýšit firemní ESG skóre ve všech třech jeho oblastech.

Teď se možná ptáte, co to vlastně ESG je?

Je to nový systém pro vykazování kvality společenské odpovědnosti firem. Od roku 2024 bude postupně pro firmy vykazování skóringu v rámci ESG povinné, je tedy ideální čas pro vás se na vše připravit a předběhnout tak vaši konkurenci.

 

 

Tři oblasti, které ESG skóre utvářejí

Enviroment, Social, Governance. Zjednodušeně tyto pilíře znamenají vliv vaší společnosti na životní prostředí, vaše sociální odpovědnost a v neposlední řadě kvalita řízení a vedení vaší společnosti. Zkratka ESG odkazuje na společenskou vizi podpořenou legislativními předpisy, s tím související úsilí o udržitelný rozvoj prostřednictvím přijetí a uplatnění praktik odpovědného přístupu organizací k životního prostředí, lidem a řízení.

Jak pro ESG využít CLEANEE?

Používáním produktů CLEANEE pro úklid i pro odměňování zaměstnanců ve vaší společnosti získáte kladné „body“ pro vaše firemní ESG skóre.

Začněte řešit firemní ESG už dnes a získejte náskok!

CLEANEE. Měníme svět čištění. Pojďte do toho s námi.

Vedení společnosti CLEANEE s cenou ESG2023

 

💡 Produkty CLEANEE vám zajistí pozitivní skóre v rámci ESG taxonomie v oblastech Social, Environment i Governance.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

 

Chci zlepšit firemní ESG skóre díky CLEANEE. Pište na email: obchod@cleanee.cz

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies