Registrujte se a automaticky budete mít 10% slevu na vše. Doprava ZDARMA při objednávce nad 1000 Kč.  

pomáháme

ISOKOR Bohemia rozdal 1000 2000 litrů přírodního čističe ZDARMA

 

Těší nás, že jsme mohli pomoct! 😍 Rozdali jsme více než 2000 litrů přírodního čističe v hodnotě více než 500 000 Kč. O ISOKOR Green Cleaner Original zdarma se přihlásily školy, školky, domovy seniorů či komunitní centra.

Účastníci nám zasílali své fotky a díky nim vzniklo krásné album a i toto video.

Moc děkujeme všem zúčastněným za zpětnou vazbu. Ať vám produkty dobře slouží!

☺️

 

 

Vzhledem k tomu, že prvních 1000 litrů přírodního čistice jsme rozdali během jednoho odpoledne, navýšili jsme objem na 2000 litrů. Zúčastnění získali pro svou instituci 10 L čističe s antimikrobiálním účinkem zdarma! Obdarovali jsme školy, školky i jiné instituci jako domovy důchodců, dětské domovy, komunitní centra.

 

Pokud byste měli zájem o produkty i po ukončení proběhlé akce, kontaktujte nás na níže uvedených kontaktech.
Budeme se snažit vytvořit Vám podmínky na míru.

 

 

Aktualizováno 19. 11. 2020

 

 

Původní zpráva: Jak jsme rozdávali?

Rozhodli jsme se, že budeme v současné situaci pomáhat. Rozdáme 2x 1000 litrů čisticího prostředku ISOKOR Green Cleaner Original v celkové hodnotě 250 500 tisíc Kč.


A ptáte se proč? Protože chceme pomoct těm, kteří to nejvíce potřebují. Během srpna a září bychom chtěli obdarovat školky, školy a sociální zařízení. Ti, kdo se přihlásí do programu „Pomáháme“, od nás dostanou 10 litrů přírodního čisticího prostředku ISOKOR Green Cleaner Original zcela ZDARMA.
Celkem rozdáme 1000 2000 litrů přípravku!


Co je ISOKOR Green Cleaner Original?

Jedná se o přírodní čisticí prostředek vhodný na všechny plochy, kde má dlouhodobý účinek vůči ulpívání bakterií a virů. Dále je, díky svému složení, vhodný i na hygienu rukou. Funguje stejně jako dezinfekční prostředek, ale vzhledem k svému přírodnímu složení nedráždí pokožku, nevysušuje a nezapáchá. Vhodný je i k čištění hraček a mytí ovoce.

 

Jak získat 10 litrů ISOKOR Green Cleaneru ZDARMA?

Stačí:

  1. zaslat email s kontaktem na info@isokor.cz a my se Vám ozveme a domluvíme předání nebo zaslání.*
  2. zavolat na telefon:777 460 980

 

Aktualizováno 21. 9. 2020

 

Děkujeme za mediální podporu instituci Oživíme Česko.

 

 

*zasláním kontaktních údajů souhlasíte se zpracováním údajů v rámci akce Pomáháme. Bude sloužit výhradně pro komunikaci a potřebné dokumenty k doručení.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies