Registrujte se a automaticky budete mít 10% slevu na vše. Doprava ZDARMA při objednávce nad 1000 Kč.  

O nás

CLEANEE je česká rodinná společnost a značka, která se dlouhodobě věnuje výzkumu nanotechnologií inspirovaných přírodou.


Díky několikaletým zkušenostem se zpracováváním přírodních bio olejů přinesla nová divize společnosti světově jedinečné produkty z řady biotechnologií. Inovativní řada CLEANEE ECO, odkazující na návrat k přírodě, spojuje výhody ekologických a biologicky rozložitelných čisticích prostředků s mimořádnou účinností a všestranností. Dokážeme tak více než konkurovat klasickým chemickým čisticím prostředkům pro domácnosti i firmy. Prémiové bio čisticí prostředky, eko přípravky na nádobí a mytí nádobí nové generace tak hrdě pojíme s naším heslem: „CLEANEE. měníme svět čištění“


Pro zakladatele společnosti je od začátku nejpodstatnější vize, udržitelnost hodnot, ochrana přírody a zdraví. Výroba produktů funguje bezodpadově a čisticí prostředky jsou v prodeji i v bezobalové (zerowaste) verzi, která výrazným způsobem přispívá ke snižování produkce jednorázových obalů a emisí CO2.
Jako první, a jediní výrobci česko-slovenských čisticích prostředků, jsme se značkou CLEANEE ECO získali mezinárodní švýcarský certifikát V-Label Vegan. Ten kromě garance netestování produktů na zvířatech deklaruje i čistě veganské složení, které je navíc zcela bez obsahu umělých aromat a barviv.

V září roku 2023 získala společnost CLEANEE cenu ESG2023 jako výrobce přírodních čističů a dalších EKO prostředků na praní a k mytí nádobí. Díky skvělým vlastnostem produktů bez negativního vlivu na životní prostředí a spojením se sociálním podnikem Pro-Charitu s.r.o. vyrábí produkty, které jsou tzv. "ESG friendly" a mohou tak firmám zlepšovat jejich ESG skóre, a to nejen nákupem těchto produktů pro vlastní použití v rámci firmy, ale také jako benefity pro své zaměstnance.


Čisticí prostředky řady CLEANEE ECO jsou ideální na kompletní domácí i profesionální čištění, mytí nádobí, praní, čištění ovoce a zeleniny i dětských hraček. Jsou ideálním řešením pro rodiny s malými dětmi, domácími zvířaty a pro lidi s citlivou a ekzematickou pokožkou, neboť nekontaminují prostředí a jsou bezpečné i při styku s potravinami.


Neustálý výzkum účinků organických bio olejů, solí a bylin, i jejich kompatibilitu s přírodou a lidskou buňkou, posouvá hranice dosud nemožného kupředu. Společnost CLEANEE tyto poznatky úspěšně implementuje do vývoje a výroby tak, aby nabídl svým zákazníkům nejvyšší možnou kvalitu, bezpečnost a účinnost.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies