Registrujte se a automaticky budete mít 10% slevu na vše. Doprava ZDARMA při objednávce nad 1000 Kč.  

Příběh značky CLEANEE

20.02.2023Všechny novinky

Jak to všechno se značkou CLEANEE začalo?

Rodinná firma CLEANEE s.r.o. (původně ISOKOR Bohemia s.r.o.) vznikla v roce 2017, kdy se Mauricio Espinosa potkal s Bohuslavem Dospělem na výdejním místě jeho e-shopu, kam si Mauricio přišel pro destilovanou vodu k výrobě prototypů ekologických čističů. Pro tuto myšlenku se Bob tak nadchnul, že se dohodli vytvořit společný projekt. Mauricio měl základní ideu a Bob zázemí fungující firmy, což se ukázalo jako ideální kombinace. Společnými silami vytvořili první produkty a rozšířili existující výdejní místo pro potřeby jejich prodeje. Současně s tím vznikl i nový e-shop, který umožnil rozšíření prodeje do celé ČR.

Jednatelé Mauricio a Bob

Jaký byl náš původní záměr?

Původní záměr byl ještě více ekologický. Nejen vyrábět přírodní čistič, který má skvělé čisticí a hygienické účinky, ale také snížit množství obalů tím, že by si každý ředil koncentrát doma dle svých potřeb. Zatím ale není moc zákazníků, kteří tuto myšlenku sdílejí. Proto jsme rozšířili portfolio produktů na konkrétní použití a postupně rozšiřujeme dál. I přesto se myšlenky ekologičtější a udržitelnější varianty nevzdáváme a víme, že tato doba jednou přijde.

Z původních dvou čističů se naše portfolio rozšířilo na téměř 100 produktů eko drogerie a přírodní kosmetiky. Také tým se ze dvou nadšenců rozšířil na současných 10.

A co nás nejvíc baví?

Vědomí, že naše přírodní produkty opravdu fungují a vážíme si zpětné vazby současných spokojených zákazníků, jejichž počet stále roste a rádi se k nám vracejí.

Jednatelé se psem Toscou

 

Občas nám zpříjemní pracovní vytížení černý labrador Tosca, pes pana jednatele, který je velmi přátelský a když byl štěně, tak nás inspiroval k vývoji CLEANEE EKO Odstraňovače skvrn a zápachu po domácích mazlíčcích. Loužičky ani nic jiného už nebyly problém 😉

 

Jaká je hlavní myšlenka naší společnosti CLEANEE?

Naše motto je: Měníme svět čištění. Nejvíce nás naplňuje to, že můžeme „měnit svět čistění“ od používání klasických chemikálií k produktům, které jsou šetrné k člověku, našim mazlíčkům i k přírodě. Vymýšlení a testování nových produktů, které pak dělají radost nám i našim zákazníkům, s vědomím, že bereme v potaz zlepšení současné problematiky ekologie a děláme něco dobrého i pro ty, co tu budou po nás.

 

V čem jsou produkty CLEANEE ECO unikátní?

Unikátnost produktů značky CLEANEE tkví ve 100% přírodním složení a především v účinnosti, která se dokáže vyrovnat i chemickým čističům. Všechny EKO produkty jsou biologicky rozložitelné, jsou šetrné k lidské i zvířecí pokožce a celkově k přírodě. Svým složením dokáží také hygienicky čistit i bez přítomnosti jakékoliv chemické látky jako například alkoholu. Navíc, všechno, co používáme, je v potravinářské kvalitě, tak se může používat i ve styku s potravinami. Nemusíme mít proto strach umýt dětskou jídelní židličku nebo psí misku. Přírodní čističe hygienicky odstraní všechny nečistoty a zachovává je dlouhodobě odolné vůči další kontaminaci.

Zajímá vás největší kuriozita?

...že si jeden z nás vyčistil zuby místo zubní pastou naším čističem na Hračky 😊

  

A tohle jsme my... skoro všichni...

Naše firma ISOKOR Bohemia. Tohle jsme my.CLEANEE. Měníme svět čistění.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies